Hoş geldiniz, inonuitiraflar.com sizlere itiraflarınızı ve söylemek istediklerinizi veya ev arkadaşı arıyorsanız tüm İnönü Üniversitesi öğrencilerine duyurmanızı sağlayan bir ortam sağlar. Üye olduktan sonra oy verebilir, profilinizi düzenleyebilir, özel mesaj gönderebilir ve profil resmi yükleyebilirsiniz. Mail adresiniz hiç kimse tarafından gözükmez sadece bilgilendirme amaçlıdır.

ihtar

0 oy
16, Haziran, 2017 Fikir - Öneri kategorisinde kelebek (160 puan) tarafından yazıldı
mrh sayın admin size ulaşabileceğimiz bi iletişim  veya mail adresi alabilirmiyiz acil istegram hesapında bizim firma hakkında yazılan içeriğin kaldırılması ile ilgili

Bu soruya cevap atmak için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 yorum

0 oy
16, Haziran, 2017 kelebek (160 puan) tarafından cevaplandı
Kelebek fotoğraf stüdyoları hukuk biriminden bu içeriği yazan arkadaş veya arkadaşlar bi sikayetiniz varsa hukiki olarak işlem başlatma hakkına sahipsiniz ama şunu b unutmuyalımki marka tescilli bir firma hakkında kötüleme karalama vs gibi içeriklerin delil olmadan yazılması paylaşılması ve bu kişiler hakkında hukuki işlem başlatılacağını bu sayfada paylaşılanların delil olarak kullanılacağı bilgilerinize sunar kişi veya kişilerin tespiti için malatya sulh cezaya başvuru yapılacağını bu tarz içeriği yayınlayan admin yönetiçisinede bu tarz seyleri kanıt olmadan paylaşılmamasını aksi taktirde maddi ve manevi haklar saklı kalmakla beraber sikayet konusu olunacağı bilgilerinize sunar gereken taleb uygulamanızı dileriz GİZLİLİK BİLDİRİMİ- Bu mesajda, Yalnızca muhatabını ilgilendiren, kişiye veya kuruma özel bilgiler yer alıyor olabilir. Mesajin muhatabı değilseniz,içeriğini ve varsa ekindeki dosyaları kimseye aktarmayınız ya da kopyalamayınız. Böyle bir durumda lütfen göndereni uyarıp, mesaji imha ediniz. Şirketimiz bu mesajın içerdiği bilgilerin doğruluğu veya eksiksiz olduğu konusunda herhangi bir garanti vermemektedir. Bu nedenle bu bilgilerin ne şekilde olursa olsun içeriğinden, iletilmesinden,alınmasından ve saklanmasından sorumlu değildir. Bu mesajdaki görüşler yalnızca gönderen kişiye aittir ve şirketimizin görüşlerini yansıtmayabilir. Göstermiş olduğunuz hassasiyetten ötürü teşekkür ederiz.

CONFIDENTIALITY NOTICE- The information contained in this e-mail, including any attachments, is confidential and intended solely for the individual(s) stated in this message. If you are not the intended recipient, please notify the sender and destroy this message. The company shall have no liability for content, accuracy, transmission,reception, storage, loss of integrity and confidentiality of this message,contained viruses and any damages caused in any way to your computer system or use of such in any way whatsoever. Any opinions expressed in this message and its attachments are those of the author and may not necessarily reflect the opinions of the company.
Hoş geldiniz, inonuitiraflar.com sizlere itiraflarınızı ve söylemek istediklerinizi tüm İnönü Üniversitesi öğrencilerine duyurmanızı sağlayan bir ortam sağlar.
İnstagram'da 40.000 Takipçi !
Instagram
...