Hoş geldiniz, inonuitiraflar.com sizlere itiraflarınızı ve söylemek istediklerinizi veya ev arkadaşı arıyorsanız tüm İnönü Üniversitesi öğrencilerine duyurmanızı sağlayan bir ortam sağlar. Üye olduktan sonra oy verebilir, profilinizi düzenleyebilir, özel mesaj gönderebilir ve profil resmi yükleyebilirsiniz. Mail adresiniz hiç kimse tarafından gözükmez sadece bilgilendirme amaçlıdır.

İNTERNET CAFEDE KARŞILAŞTIK :)

+1 oy
25, Mayıs, 2017 Aşk kategorisinde teoman&duman (130 puan) tarafından yazıldı

nasıl anlatsam bilemiyorum..internet cafede oturuyordum tam kalkmak üzereyken içeriye 3-4 kız geldi.ödevleriyle ilgili yardım istediler cafe sahibinden.ben de yardımcı olmak istedim..işte görür görmez beni benden alan Kız'a itirafımı yapıyorum..telefonunu aldım hatta elime.çok heycanlandım seninle konuşurken :) ki bu halime hiç alışık değilim :)inan ki senden bayağı etkilendim..hiç sanmıyorum ama  eğer olur da bu itiraf'a rastlarsan ve denemek istersen bir şekilde iletişime geçelim..ben ara sıra girip kontrol ederim..sadece dinlemek istesen bile bana  yeter..çünkü uzun zamandır böyle hissetmemiştim...yemin ederim...

Bu soruya cevap atmak için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 yorum

0 oy
27, Mayıs, 2017 btl_adl_ (140 puan) tarafından cevaplandı
Cafenin ismini söyler misin ?
27, Mayıs, 2017 teoman&duman (130 puan) tarafından yorumlandı
Ajans net
27, Mayıs, 2017 teoman&duman (130 puan) tarafından yorumlandı
Sen misin yoksa :)
27, Mayıs, 2017 btl_adl_ (140 puan) tarafından yorumlandı
İsmin ne ?
Hoş geldiniz, inonuitiraflar.com sizlere itiraflarınızı ve söylemek istediklerinizi tüm İnönü Üniversitesi öğrencilerine duyurmanızı sağlayan bir ortam sağlar.
İnstagram'da 40.000 Takipçi !
Instagram
...